google-site-verification=53D87u-YmvYeD2z9sEGDBtHG6RM-LYMg2R-Acvi8xVE
خیابان شهید بهشتی خیابان خالد اسلامبولی بین پنجم و هفتم پلاک 55
با ما تماس بگیرید
09128482348
دسته‌بندی کالاها

عطر ادکلن جیونچی givenchyبرند عطر ادکلن جیونچی–Givenchy اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن فرانسوی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 170 عدد عطر و ادکلن با برند جیونچی | Givenchy وارد بازار عطر و ادکلن نموده است.کمپانی ژیوانشی | Givenchy از سال 1952 شروع به کار نموده  و از سال 1957 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است .عطر و ادکلن های این کمپانی اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید در پایان توضیحات مشاهده نمایید.

HUBERT DE GIVENCHY: Christie's Paris Auction - Creative Conversations with  Suzy Menkes | Acastboutique givenchy - OFF-62% > Livraison gratuite
Hubert de Givenchy Dies at 91 – WWD
Hubert de Givenchy, maker of style icons, dies aged 91 | Givenchy | The  GuardianHubert de Givenchy (1927-2018): The Creator of Elegance - Moda Métiers  Fashion Icons

Givenchy یک کمپانی فرانسوی است که در زمینه تولید پوشاک، لوازم آرایشی و عطر و ادکلن فعالیت می کند. Hubet de Givenchy که یک طراح مد پوشاک بود در سالل 1952 این کمپانی را تاسیس کرد.
ژیوانژی شهرت خود را با ترکیب ظرافت فرانسوی و پر زرق و برقی امریکایی بدست آورد. در دهه 1960 این برند محبوب بسیاری از هنرمندان شد. Audrey Hepburn بازیگرر مشهوری بود که در اکثر فیلم هایش از لباسهای این برند استفاده می نمود و این امر سبب شهرت دوچندان این برند شد.

عطر جیونچی-ادکلن ژیوانشی-Givenchy Givenchy تا سال 1995 فقط پوشاک مردانه و عطر تولید می کرد اما در سال 1995 پس از بازنشتگی وی، کمپانی ژیوانژی،John Galliano که دوسال بعد به کمپانی Dior رفت و سپس Alexander MacQueen را استخدام کرد.
Givenchy در سال 2001 خط تولید پوشاک زنانه را نیز توسط Gulien Macdonald طراح برجسته دنیای مد و فشن راه اندازی نمود.
کمپانی ژیوانژی با طراحی و تولید عطر مردانه ی L’Interdit در سال 1957 وارد دنیای عطر و ادکلن شد و اولین عطر زنانه اش Monsieur de Givenchy را در سال 19599 تولید کرد. در سال 1987 کمپانی بطور رسمی با شرکت مادر LVMH (که یک شرکت مطرح عطرسازی بین المللی است) همکاری اش را در تولید عطر و ادکلن آغاز نمود و از این تاریخ به بعد عطرهایش را با همکاریLVMH تولید می نماید. در قرن 21 نیز آنها ضمن توجه قبلی به مد کلاسیک، سعی بر جذب مخاطبان جوان با عطرهایی با رایحه میوه ها نمودند و در این راه از افراد مشهوری چون Liv Tyler و Justin Timberlake برای تبلیغات عطر و ادکلن های خود بهره برد.


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی