google-site-verification=53D87u-YmvYeD2z9sEGDBtHG6RM-LYMg2R-Acvi8xVE
خیابان شهید بهشتی خیابان خالد اسلامبولی بین پنجم و هفتم پلاک 55
با ما تماس بگیرید
09128482348
دسته‌بندی کالاها

عطر ادکلن توکا TOCCA


برند توکا  TOCCA

توکا یک برند مد و لوازم آرایشی ورزشی در ایالات متحده است. "از سواحل سنت لوسیا تا یک آپارتمان کوچک 400 فوت مربعی در منطقه پوشاک، گروهی از دوستان با چشم اندازی برای لباس های زیبا و در عین حال مقرون به صرفه، TOCCA را در سال 1994 راه اندازی کردند. به خاطر کلمه ایتالیایی "لمس" به دلیل گلدوزی های پیچیده نامگذاری شده است. و پارچه‌های مجلل که سنگ بنای این مجموعه بودند، این برند به دلیل لباس‌های پارچه‌ای آب نباتی رنگ و لباس‌های کوچک گلدوزی شده با الهام از ساری، در بین افراد مشهور و نخبگان مد به موفقیت رسید.
GED China Beauty
TOCCA از میراث مد خود به یک خانه عطر مشهور از رایحه‌های متمایز و بدیع تبدیل شده است. عطرسازان مشهور جهان تنها از بهترین مواد تشکیل دهنده برای ایجاد عطرهای بی نظیری استفاده می کنند که شخصیت و روح هر دختر TOCCA را تداعی می کند. تمام محصولات حمام و بدن با عصاره‌ها و روغن‌های طبیعی مغذی غنی شده‌اند تا تجربه‌ای دلپذیر را در طول مراسم حمام روزانه شما به ارمغان بیاورند.» - یادداشتی از برند.

طراح Tocca دارای 25 عطر در پایه رایحه ما است. اولین نسخه در سال 2006 ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال 2021 است. عطرهای توکا با همکاری عطرسازان سونیا کنستانت، الن مولنر و جیمز بل ساخته شدند.
دسته‌بندی