google-site-verification=53D87u-YmvYeD2z9sEGDBtHG6RM-LYMg2R-Acvi8xVE
خیابان شهید بهشتی خیابان خالد اسلامبولی بین پنجم و هفتم پلاک 55
با ما تماس بگیرید
09128482348
دسته‌بندی کالاها

عطر ادکلن جیان مارکو ونتوری Gian Marco Venturi


Gian Marco Venturi

جیان مارکو ونتوری طراح مد ایتالیایی متولد 1955 در فلورانس ایتالیا است. او در سال 1974 وارد تجارت مد شد و با برخی از محبوب ترین شرکت های ایتالیایی مانند Domitilla، Lebole و Erreuno همکاری کرد. Graziella Ronchi در سال 1979 Venturi را برای طراحی مجموعه های Erreuno خود استخدام کرد. او مسئول توسعه و ایجاد ظاهر نرم و خنثی همراه با درستی معماری بود که بعدها به علامت تجاری شرکت تبدیل شد. او برچسب آماده پوشاک خود را در سال 1979 در میلان تأسیس کرد. که تحت آن کالاهای چرمی، لوازم جانبی، شلوار جین و لباس ورزشی مردانه، شلوار جین و لباس ورزشی زنانه، لباس های فعال و لباس زیر زنانه را راه اندازی کرد. ونتوری همچنین خطوطی از لباس‌های چرمی، شلوار جین، لباس‌های غیررسمی، لباس‌های ورزشی و عطر تولید کرده است که همگی با برچسب Gian Marco Venturi Made in Italy در رنگ مشکی بر روی زمین سفید مشخص شده‌اند. اگرچه این شرکت تجارت خود را در فلورانس شروع کرد، اما در سال 1983 نقل مکان کردند و طراحی را از Via della Spiga در میلان آغاز کردند.

ونچوری بیشتر به خاطر لباس های آماده زنانه شناخته می شود که همیشه شیک و گران قیمت بوده است . اولین مجموعه او که توجه زیادی را به خود جلب کرد، مجموعه پاییز و زمستان 1989-1990 بود. این خط با ژاکت‌های مردانه، مشکی پوست مار، شلوار و ژاکت مشکی، برجسته شده با یقه پیراهن سفید، تاج‌گذاری شده با دستکش‌های پوست مار مشکی و عینک‌های تیره مشخص می‌شود.

او در سال 1974 وارد تجارت مد شد و با برخی از محبوب ترین شرکت های ایتالیایی مانند Domitilla، Lebole و Erreuno شروع به کار کرد. Graziella Ronchi در سال 1979 Venturi را برای طراحی مجموعه های Erreuno خود استخدام کرد.

او در سال 1979، میلان، برچسب آماده پوشاک خود را تأسیس کرد. تحت آن او کالاهای چرمی، لوازم جانبی، شلوار جین و لباس ورزشی مردانه، شلوار جین و لباس ورزشی زنانه، لباس های فعال و لباس زیر زنانه را راه اندازی کرد. ونتوری همچنین خطوطی از لباس‌های چرمی، شلوار جین، لباس‌های غیررسمی، لباس‌های ورزشی و عطر تولید کرده است که همگی با برچسب Gian Marco Venturi Made in Italy در رنگ مشکی بر روی زمین سفید مشخص شده‌اند. اگرچه این شرکت تجارت خود را در فلورانس آغاز کرد، اما در سال 1983 نقل مکان کردند و طراحی را از Via della Spiga در میلان آغاز کردند.

مهمترین جوایزی که ونتوری دریافت کرد، جایزه بهترین طراح اونر، میلان، 1983 است. جایزه عطر کاترین د مدیچی (برای پرفروش ترین افترشیو مردانه)، میلان، 1986.