google-site-verification=53D87u-YmvYeD2z9sEGDBtHG6RM-LYMg2R-Acvi8xVE
خیابان شهید بهشتی خیابان خالد اسلامبولی بین پنجم و هفتم پلاک 55
با ما تماس بگیرید
09128482348
دسته‌بندی کالاها

عطر ادکلن پرنسس مارینا دو بوربون Princesse marina de bourbon


پرنسس مارینا دو بوربون

محور فعالیت : عطرسازی

کشور : فرانسه

طراح پرنسس مارینا دی بوربون دارای 56 عطر است که در دایره المعارف بویایی ما فهرست شده است. قدیمی ترین ساخته شده در سال 1994 و جدیدترین آن به سال 2022 عرضه شد.

پرنسس مارینا دو بوربون خانه عطر فرانسوی است که توسط مارینا گاسری تأسیس شد، که شوهرش پرنس آندره از بوربن-پارما، عضو باستانی بوربن سلسله پارما، است که اعضای آن بر فرانسه، ناوار، پادشاهی ناپل، دوکی پارما حکمرانی می‌‌‌کردند و هنوز هم تا به امروز اسپانیا را اداره می‌‌‌کنند.Marina De Bourbon Presents Princess and Royal Style at TFWA-WE 2022 -  YesICannes


Aos 80, princesa Marina de Bourbon de Parme lança perfume em São Paulo -  Jornal O Globo

مارینا گاسری در 5 سپتامبر - در همان روز تولد لویی چهاردهم - به دنیا آمد. در کودکی دوران دشواری را پشت سر گذاشت و تنها ظرف چند سال به زن جوان بسیار زیبایی تبدیل شد و برای موفقیت مصمم و تشنۀ دانش بود. برای تأمین هزینه تحصیلش، زیر دست آرایشگر معروف الکساندر دی پاریس کار کرد و دستیار اصلی وی شد.

مارینا، به عنوان دستیار یکی از برجسته‌ترین آرایشگران مو در پاریس، با برخی از ثروتمندترین، قدرتمندترین و مشهورترین نام‌‌‌های اروپا کار کرد. پس از فتح این حلقه اجتماعی با جذابیت و هوشمندی‌اش، به سن تروپه دعوت شد. در آنجا، با شاهزاده‌اش آشنا شد: آندره بوربن از خانواده پارما. با هم، به پاریس بازگشتند و سرانجام در سال 1960 ازدواج کردند.

اندکی پس از ازدواج، مارینا کار خود را به عنوان طراح داخلی آغاز کرد و اشیای هنری را برای خانه و دفاتر مشتریان ارائه می‌کرد. افراد مشهور و اشراف اروپایی به دلیل سلیقه بی‌عیب وی به او اعتماد می‌کردند.

پرنسس مارینا، برای رسیدن به برند خلاق جدیدی، می‌‌‌خواهد عطر بسازد و با ژیل پومرئو قرارداد امضا کرد. برای حمایت از سرمایه‌گذاری جدید خود، فروشگاه مفهومی خود را در پاریس، در بلوار دو کورسل، که در سراسر جهان به خاطر اشیای متنوع دکور و لباس مشهور است، افتتاح کرد. پرنسس اغلب در محل بوتیک اقامت دارد، که در آن مفتخر است که عطرهای خود را به همراه سایر محصولات لوکس ارائه کند. بسیاری از عطر‌‌های موجود در این خط تولید مخصوص نخبگان و چهره‌‌‌های سلطنتی است. برخی دیگر ادای احترامی به میراث فرانسوی اوست. اولین عطر، عطر زنانه مارینا ده بوربن، در سال 1994 عرضه شد.


دسته‌بندی