google-site-verification=53D87u-YmvYeD2z9sEGDBtHG6RM-LYMg2R-Acvi8xVE
خیابان شهید بهشتی خیابان خالد اسلامبولی بین پنجم و هفتم پلاک 55
با ما تماس بگیرید
09128482348
دسته‌بندی کالاها

عطر ادکلن کریزیا KRIZIA


KRIZIA - کریزیا

Krizia یک برند ایتالیایی مد و سبک زندگی مستقر در برگامو است که از سال 1950 وجود داشته است. این شرکت توسط طراح Mariuccia Mandelli و همسرش Aldo Pinto که ریاست بخش عملیات را بر عهده دارد و ساختار تجاری شرکت را مدیریت می کند، تأسیس شد. این برند در پوشاک زنانه و مردانه، لباس بافتنی، کیف دستی، لوازم جانبی، عینک، کراوات و از دهه 1980، عطرها تخصص دارد! ماندلی زن جوانی بود که می خواست با تأسیس برند مد خود، رویاهایش را محقق کند. نام این شرکت، کریزیا، از کریزیا افلاطون الهام گرفته شده است که تمام پول خود را صرف لباس و جواهرات برای خانم های زیبا و مطیع می کرد.

به گفته ماندلی، هر زنی آزاد است هر چه دوست دارد بپوشد تا زمانی که لباس بخشی از او شود. در حالی که ماندلی همیشه در جستجوی مواد جدید بود، مجموعه‌های خیره‌کننده‌ای را در دهه‌های 1950 و 1960 ایجاد کرد که باعث شد Krizia به یک نام تجاری معتبر تبدیل شود. ماندلی هنوز همه چیز را از لباس های زنانه، مردانه و کودکان گرفته تا ظروف نقره و مبلمان آشپزخانه خلق می کند.

این شرکت با اولین پیشنهاد معطر خود در سال 1980 وارد دنیای عطرها شد. اولین رایحه K de Krizia، ترکیبی بر پایه آلدئیدها و نت های گلی قوی از سنبل، شکوفه پرتقال، نرگس و خزه بلوط بود. Krizia Uomo، اولین عطر مردانه این برند، در سال 1983 ارائه شد. Teatro alla Scala، دومین عطر زنانه، در سال 1986 به عنوان یک عطر گلی قوی و تند با نت های برجسته حیوانی به بازار عرضه شد.

سال 1989 سال معرفی Moods توسط Krizia Uomo بود، یک عطر مردانه با هسته نعناع هندی و Moods توسط Krizia Donna، یک ترکیب گلی شاداب و شدید. تنها دو سال بعد کرازی کریزیا معرفی شد. رایحه شرقی با نت های غالب گل و وانیل اغلب به صورت دودی، متراکم و تند توصیف می شود. عطر مردانه کلاسیک، شیرین و پودری Spazio بر اساس آکوردهای برجسته بنفشه و مشک ساخته شده و در سال 1993 به بازار عرضه شد.

آخرین عطر عرضه شده قبل از هزاره، عطر چوبی، گرم و تند Easy Krizia بود که توسط Jacques Cavallier طراحی شد. در سال 2001، کریزیا با نام خود، متشکل از نت های شیرین، تند و تند، یعنی بادیان ستاره ای، هلیوتروپ و زنبق، وارد قفسه ها شد. Krizia Donna Istinto و Krizia Uomo Istinto به عنوان یک جفت معطر در سال 2006 روانه بازار شدند.