google-site-verification=53D87u-YmvYeD2z9sEGDBtHG6RM-LYMg2R-Acvi8xVE
خیابان شهید بهشتی خیابان خالد اسلامبولی بین پنجم و هفتم پلاک 55
با ما تماس بگیرید
09128482348
دسته‌بندی کالاها

عطر ادکلن جوپ Joop


 JOOP  جوپ

بررسی برند عطر ادکلن جوپ-Joop

 برند عطر ادکلن جوپ–Joop اصالتا یک کمپانی  عطر و ادکلن آلمانی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون بیش از 38 عدد عطر و ادکلن با برند جوپ | !Joop  وارد بازار عطر و ادکلن نموده است . کمپانی جوپ | !Joop از سال 1978 شروع به کار نموده  و از سال 1987 وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن هایی این کمپانی  اکثرا مردانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید در پایان توضیحات مشاهده نمایید.

Kooperation: Wolfgang Joop erweitert Zusammenarbeit mit Aldi

Wolfgang Joop طراح مد آلمانی و موسس کمپانی !JOOP در سال 1944 متولد شد. وی در رشته روانشناسی تبلیغات تحصیل می کرد تا اینکه عنوان پروفسورای افتخاری طراحی مد از دانشگاه برلین را دریافت نمود. وی حرفه طراحی مد و فشن را در کنار همسر سابقش در سال 1968 آغاز کرد که حتی موفق به کسب جوایز متعددی شد. Joop بصورت حرفه ای هم بعنوان طراح و ژورنالیست مد و هم طراح آزاد در کمپانی های مد ایتالیا، فرانسه و آلمان مشغول بکار بود تا اینکه در سال 1978 با تولید اولین مجموعه اش بطور رسمی برند !JOOP را افتتاح کرد. وی برند جوپ را از نام فامیل خود اخذ کرد و با قرار دادن یک علامت تعجب در انتهای آن خواست تا برند با نام فامیلش متمایز نوشته شود.

JOOP در سال 1987 اولین عطر خود JOOP! Femme را طراحی و به دنیای عطر و ادکلن معرفی کرد و 2 سال بعد عطر مردانه اش JOOP! Homme را نیز معرفی کرد که هر دو در زمان خود جزو پرفروش ترین عطرها بودند. و در سال 1981 نیز برنده جایزه بین اللملی برای بهترین عطر شد
!JOOP رفته رفته به یک برند نامی تبدیل شد و محصولاتی چون کفش، جواهرات، عینک، پوشاک و … را به مجموعه تولیدات خود اضافه نمود. ولفگانگ جوپ در سال 20011 کمپانی را ترک گفت اما برند به کار خود ادامه داد و در سال 2008 توسط Swiss-based Holy Fashion Group خریداری شد. این برند در کشورهایی همچون اتریش، سوئیس و بخصوص آلمان بسیار شناخته شده و پرطرفدار است. دختر جوپ Jette Joop نیز عطرساز است و چندین عطر به بازار عطر و ادکلن عرضه نموده است.
عطر لیلیوم ارایه کننده برترین برندهای عطر و ادکلن


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی