google-site-verification=53D87u-YmvYeD2z9sEGDBtHG6RM-LYMg2R-Acvi8xVE
خیابان شهید بهشتی خیابان خالد اسلامبولی بین پنجم و هفتم پلاک 55
با ما تماس بگیرید
09128482348
دسته‌بندی کالاها

عطر ادکلن بیونسه Beyonce


 BEYONCE | بیونسه-بیانسه

Beyonce

برند عطر ادکلن بیونسه–Beyonce اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن آمریکایی است. این تولید کننده ی عطر و ادکلن تا کنون حدود 13 عدد عطر و ادکلن با برند بیانسه | Beyonce وارد بازار عطر و ادکلن نموده است. کمپانی بیونسه-Beyonce از سال 2010 شروع به کار نموده  و ازهمان سال وارد  بازار عطر و ادکلن شده است . عطر و ادکلن های این کمپانی  اکثرا زنانه است. لیست عطر و ادکلن های این برند را می توانید درپایان توضیحات مشاهده نمایید.

Beyonce

بیانسه جیزل نولز-کارتر خواننده اول گروه دستینیز چایلد بود . .وی در شهر هوستون، ایالت تگزاس چشم به جهان گشود.. پس از یک دوره ازز کارهای موفقیت آمیز با گروه بیانسه، آلبوم خود را به نام دیوانه‌وار در عشق (crazy in love) وارد بازار کرد. این آلبوم تبدیل به یکی از بزرگترین آلبوم‌های آن سال شد و بیانسه برای آن ۵ جایزه گرمی به دست آورد. آلبوم دوم بیانسه به نام Birth day -روز تولد-همزمان با تولد ۲۵ سالگی او وارد بازار شد و دلیل این نام‌گذاری نیز همین است.

عطر بیانسه-ادکلن بیونسه-Beyonce بیانسه همچنین در عرصه سینما نیز موفقیت‌هایی را به دست آورده و در فیلم‌های هالیوودی مثل پلنگ صورتی و دختران رویایی بازی کرده‌است. همچنین همسر او جی-زی رپر و خواننده هیپ پاپ مشهور است. آن‌ها سال ۲۰۰۸ ازدواج کردند. بیانسه در مراسم جوایز موزیک ویدئوی ام‌تی‌وی ۲۰۱۱ در حالی که بر روی صحنه مشغول خواندن بود لباس خود را باز کرد و نشان داد که حامله‌ است.
بيونسه با همکارب شرکت کوتب و چند متخصص عطر در سال 2010 برند بيونسه و عطر beyonce را راه اندازب کرد تا مانند ساير خواننده وارد دنياب عطر وو ادکلن شود . اولين عطر بيونسه با نام Heat در اين سال معرفی گرديد و سال موفقی را پشت سر گذاشت. برند beyonce در بازه زمانی 2010 تا 2016 دارای 13 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود می باشد. مستر نوز يا همان آقای بينی (متخصص عطر) مشغول به کار در برند بيونسه برای عطريات زنانه و مردانه عبارتند از : Claude Dir, Olivier Gillotin, Honorine Blanc, Bruno Jovanovic and Carlos Vinals.


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

دسته‌بندی